Projeksiyon cihazı alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Öncelikle bütçenizi ve ihtiyacınızı belirleyin. Bu size aramalarınızda zaman kazandıracaktır. İnternette fiyat araştırması yaparkenken unutulmaması gereken en önemli konu, sokak fiyatlarının her zaman daha düşük olabileceğidir. Eğer aradığınız ürünü internette   listeleyebiliyosanız, ya bütçe ya da teknik özelliklerine göre sıralatın.  Varsa aynı özellikteki cihazları kıyaslamaya çalışın.

Farklı firma ve marka fiyatlarının aynı sayfada görüldüğü durumlarda, olası teknik özellik veya fiyat hatasını engellemek için, sonrasında o firmanın kendi web sayfasını incelemek en doğru davranış olacaktır. Vaktiniz varsa firmayı bizzat ziyaret edip oradaki satış danışmanlarından bilgi alın ve varsa demo ile ürünün performansını bizzat gözünüzle görün .

Projeksiyon cihazı alırken, gerek online olsun gerekse bizzat mağaza ziyareti yapmış olun; firmanın satış politikasını, satış sonrası servis ve garanti şartlarını, garanti dışı bakım ve onarım ücretlerini, servis noktalarını, iade şartlarını mutlaka öğrenin.

Unutmayın, eğer projektör bir internet sayfasında veya mağazada   rakiplerinden çok ucuz fiyata satılıyor ise iki kez düşünüp öyle alın, yetkili servis desteği olmadan alacağınız projektörü olası tamir ve bakım gerektiren durumlarda yaptırmanız, size çok pahalıya mal olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR